New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado

  • 40 m²

New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement van 40 m² beschikt over een buitenzwembad en ligt op 5 minuten lopen van de Mundo Joven. Dit appartement ligt op een steenworp afstand van de Tulum Avenue, heeft een terras en is geschikt voor maximaal 2 gasten.

Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet in dit appartement. Daarnaast zijn er een haardroger aanwezig in de badkamer.

Een dompelbad bij de accommodatie zullen bijdragen aan een aangenamer verblijf.

Gasten die in New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een kitchenette, evenals een eetgedeelte.

Het 1-badkamer appartement is ongeveer 1 km afstand van Plaza Ceviche en Palacio Municipal ligt op 500 meter afstand. Parque Urbano Kabah ligt op 2 km afstand van deze accommodatie. New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartementen zijn binnen het bereik van de dichtstbijzijnde bushalte, to Chiapas.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado
Depas Flamboyan Centro De Cancun D1
Mobiele prijsaanbieding

Depas Flamboyan Centro De Cancun D1

9.4
Schitterend 36 beoordelingen
151 m van de accommodatie
USD 72 USD 65
per nacht
Depas Flamboyan Centro De Cancun D3
Mobiele prijsaanbieding

Depas Flamboyan Centro De Cancun D3

9.2
Schitterend 17 beoordelingen
153 m van de accommodatie
USD 85 USD 77
per nacht
Peach35 Apartamento Centrico, 5 Min De La Playa Y La Entrada De La Zona Hotelera
Mobiele prijsaanbieding

Peach35 Apartamento Centrico, 5 Min De La Playa Y La Entrada De La Zona Hotelera

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
191 m van de accommodatie
USD 43 USD 39
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging
    • Bagageopslag
    • Autoverhuur

    In de keuken

    • Keukengerei

    Recreatie

    • Dompelbad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras
    • Strijkfaciliteiten

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer56U9FR23423456
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement te vinden?
      New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement is in de Downtown Cancun wijk van Cancún gesitueerd, binnen 9 minuten wandelafstand van Teatro Xbalamque.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Cancún een bezoek brengt aan Teatro Xbalamque (700 m) en Plaza Ceviche op een korte afstand van New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement te verblijven?
      De huurprijs van New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement is $31.
    • ❓
      Welke betaalmethoden worden in het appartement geaccepteerd?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • American Express
      • Mastercard
      • Visa
    • ❓
      Biedt dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt Wi-Fi.
    • ❓
      Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement.
    • ❓
      Is er een keuken in New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement?
      Bij New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement vinden gasten een kitchenette met keukengerei.
    • ❓
      Hoe groot is New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement?
      New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement heeft een totale oppervlakte van 40 m².
    • ❓
      Is er een zwembad in New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement?
      Ja, New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado appartement heeft een buitenzwembad, dat het hele jaar geopend is.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    New! Loft In Cancun Center 5 Mins From The Ado

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten